Hoşgeldiniz... Bugün

Bizi Sosyal Ağlarda takip edin
twitter
twitter

Ana Sayfa Siyaset CHP Vekiller Bağcılar’da Ziyaretlerde Bulundular 01 Eki 2013 16:41
CHP Vekiller Bağcılar’da Ziyaretlerde Bulundular CHP 3.bölge milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Ferit Mevlüt Aslanoğlu Bağcılar ilçesindeki dernek ve esnafları ziyaret etti.

chp zCHP Vekiller Bağcılar’da Ziyaretlerde Bulundular

CHP 3.bölge milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Ferit Mevlüt Aslanoğlu Bağcılar ilçesindeki dernek ve esnafları ziyaret etti.

İlk ziyaret durakları Bağcılarda bulunan Atatürkçü düşünce derneği oldu. Burada Atatürkçü Düşünce Derneği  Başkanı Süleyman Işık ve yönetim kurulu başkanı Gazi Polat ile görüşüldü. Atatürkçü düşünce derneğinin yapmış oldukları faaliyetler hakkında bilgiler aldılar. Daha sonra hatıra fotoğrafı çekilip sıradaki dernek ziyaretlerine devam ettiler.

 

Bağcılar’da bulunan bir çok sivil toplum kuruluşu ve esnafı gezen millet vekilleri Güneşlide bulunan Güneşli Trakyalılar derneğinde dernek üyeleri ile bir araya geldi. Dernek üyelerinin sorularına cevap veren millet vekilleri Şişli Belediye Başkanı  Mustafa Sarıgül’ün adaylığı konusunda talepte bulundular. MHP ile CHP‘nin ittifakını isteyen vatandaşlar görüşlerini sundu. Milletvekilleri halkın iradesine önem verdiklerini ve halkın isteklerinin göz ardı edilmeyeceğini söyleyerek “her siyasi parti adayını kazanmak için çıkarır, halk onları gönüllerinde birleştirdiyse sandıkta da birleştirir” diye cevapladılar.

Kamuoyu yoklaması yapılacağını belirten milletvekilleri halkın iradesinin her şeyin üstünden geleceğini söylediler. Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkılması gerek tığını ve ders kitaplarından çıkarıldığını söylediler. Cumhuriyet değerlerinin ve Atatürk ilkelerine bağlı herkesi ortak safta buluşmaya çağıran milletvekilleri bunun bir secim çalışması olmadığını rutin ziyaretlerinin olduğunu ve her gün ayrı bir semti gezdiklerini söylediler.

468-60-gunesli.gif

Etiketler
Sosyal MedyaAnket

Güneşli Haber Gazetesinin yayın peridoyu sizce nasıl olmalı?

Sonuçları Göster

Loading ... Loading ...

ISTANBUL İçin Hava Durumu
ISTANBUL