Hoşgeldiniz... Bugün

Bizi Sosyal Ağlarda takip edin
twitter
twitter

Ana Sayfa Güncel Anadolu Gençlik Derneği gençlik şöleni yapıldı 01 Eki 2013 16:13
Anadolu Gençlik Derneği gençlik şöleni yapıldı Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi 2013 yılı Yaz etkinlikleri Final programı ve Gençlik Şölenini Halkalı’da bulunan Küçükçekmece Arenada gerçekleştirdi.

anadolu genclıkAnadolu Gençlik Derneği gençlik şöleni yapıldı

Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi 2013 yılı Yaz etkinlikleri Final programı ve Gençlik Şölenini Halkalı’da bulunan Küçükçekmece Arena’da gerçekleştirdi.

Çocukların Kur’an-Kerim tilaveti okumasıyla başlayan programın sunucularından bir tanesi de çocuktu. İstanbul’un çeşitli ilçelerinden gelen dernek üyeleri, çocuklar öğrenciler arena salonunu doldurdu.

Programda asılan pankartlarda “başı dik alnı secdede bir gençlik”, “her genç bir yarın demektir”, “önce ahlak ve maneviyat”, “inanç, iman, heyecan, gayret, şuur, ilim, aksiyon, ahlak, cihad,maneviyat,sevgi, kardeşlik” yazılı olması dikkat çekti.

Zaman zaman salonu dolduranlar tarafından “biz biz biz Fatihlerin nesliyiz” sloganları atıldı.

Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan’ın da katıldığı gençlik şöleninde dini bilgi yarışması yapıldı. Yarışmanın finalinde Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Esenyurt, Güngören, Kartal ve Pendik şubeleri daha önce yapılan elemelerde 500 sorunun tamamını doğru cevapladıkları ve 30 özel soruya da doğru cevap verdikleri için finalde yarıştılar.

Finalde toplam on iki sorunun sorulduğu dini bilgi yarışmasında Pendik birinci olurken, Güngören ikinci, Başakşehir üçüncü, Bağcılar ve diğer ilçelerde dördüncülüğü elde etti.

Haber-fotoğraf: Nermin Kanmaz

468-60-gunesli.gif

Etiketler
Sosyal MedyaAnket

Güneşli Haber Gazetesinin yayın peridoyu sizce nasıl olmalı?

Sonuçları Göster

Loading ... Loading ...

ISTANBUL İçin Hava Durumu
ISTANBUL