Hoşgeldiniz... Bugün

Bizi Sosyal Ağlarda takip edin
twitter
twitter

Ana Sayfa Güncel AK Parti’de Kimler Aday Adayı olacak? 14 Eyl 2013 15:22
AK Parti’de Kimler Aday Adayı olacak? Hüseyin Çelik, yerel seçimler için AK Parti aday adaylığı müracaatlarının başlangıç tarihinin 21 Ekim 2013 olarak belirlendiğini açıkladı.

kimAK Parti’de Kimler Aday Adayı olacak?

Hüseyin Çelik, yerel seçimler için AK Parti aday adaylığı müracaatlarının başlangıç tarihinin 21 Ekim 2013 olarak belirlendiğini açıkladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, yerel seçimler için AK Parti aday adaylığı müracaatlarının başlangıç tarihinin 21 Ekim 2013 olarak belirlendiğini açıkladı.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen MKYK toplantısında alınan yerel seçim kararını sosyal paylaşım sitesi twitter hesabı üzerinden açıkladı. Çelik, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili AK Parti aday adaylığı müracaatlarının başlangıç tarihinin 21 Ekim 2013 tarihi olarak belirlendiğini bildirdi.

BAŞKAN ADAY ADAYLARINDAN NE KADAR ALINACAK?

AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için ödenecek ücretlerde belli oldu. AK Parti’de Bağcılar’dan belediye başkan aday adayı olacaklar 2 bin 250 TL ödeyecek. AK Parti MKYK toplantısında alınan kararla nüfusu 200 binin üzerinde olan ilçe belediye başkan aday adaylarından 2 bin 250 TL alınacak.

Aday adayları kimler olacak?

Başvuru tarihleri belli oldu. AK Parti’de bakalım kimler Bağcılar Belediye Başkan Adayı olacak süreç içerisinde göreceğiz. Daha önce Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, AK Parti 22.Dönem Sinop Milletvekili Cahit Can, üç dönemini dolduran AK Parti  İstanbul Milletvekili Ünal Kaçır gibi birçok ismin adının geçtiğini adaylığı düşündüğünü yazmıştık.

İzlenim, gözlem ve kulislerde konuşulanları yakından takip etmek istiyorsanız Güneşli Haber Gazetesini yakından takip ediniz.

468-60-gunesli.gif

Etiketler
Sosyal MedyaAnket

Güneşli Haber Gazetesinin yayın peridoyu sizce nasıl olmalı?

Sonuçları Göster

Loading ... Loading ...

ISTANBUL İçin Hava Durumu
ISTANBUL